Саакашвілі обіцяє підбирати кадри за конкурсом

Новопризначений голова Одеської облдержадміністрації Міхеіл Саакашвілі має намір вирішувати соціально-економічні проблеми в тісному співробітництві з міським головою Одеси Геннадієм Трухановим, з яким зустрічався і обмінювався думками в попередні роки.

Про це він заявив на своїй першій прес-конференції в Одесі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Я вважаю дуже важливим налагодження співробітництва з мером Одеси. До речі, спілкувався з Трухановим у минулому році, коли він звернувся до мене за порадами стосовно здійснення реформ. Правда, тоді я був приватною особою. Звісно, зараз розраховую на співробітництво уже в офіційному статусі. Однак хотів би зауважити: не заради того, щоб мати, скажімо, загальний бізнес чи заради якихось розваг, а передусім в інтересах служіння людям»,— зазначив губернатор.

Він зауважив, що «будь-хто на таких умовах може стати моїм кращим другом». «Хоча буду відвертим, мені не потрібні просто особисті друзі або члени якоїсь групи. У мене є нестаток в людях, які вміють результативно працювати. Тим більше, що проблем накопичилося чимало. Я уже побував у деяких районах, знаю сумний стан доріг та інфраструктури, що потребують невідкладного ремонту. Навряд чи вдасться все змінити відразу, але робитиму все, що зможу»,— запевнив він.

Відповідаючи на запитання Укрінформу, чи розраховує новий голова ОДА на підтримку центральної влади, Саакашвілі сказав: «Більше всього я розмовляв з Президентом Порошенком про потребу поліпшення стану доріг. І він обіцяв підтримку».

Саакашвілі не зміг поки назвати журналістам прізвища своїх заступників чи помічників в апараті облдержадміністрації: «Я буду консультуватися, шукати їх. Передусім потрібні молоді фахівці, яких буду добирати через відкриті конкурси на посади всіх рівнів. Для мене не важливо, чи це впливові люди, чи входять до якихось фінансових груп».

«Ніяких зобовʼязань ні перед ким у мене немає, я відкритий до пошуку чесних і талановитих фахівців, що готові працювати в інтересах людей і процвітання нашої Української держави, вони мають замінити тих, що в попередні десятиліття зайняли кабінети й коридори влади»,— резюмував новий голова Одеської ОДА.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!