«Список Путіна» хочуть обговорити на дебатах в Європарламенті

У Європарламенті хочуть скликати дебати з метою обговорення наслідків санкцій Росії проти європейських політиків.

Про це йдеться у поширеній у суботу заяві політичної групи «Зелених» у Європейському парламенті, повідомляє брюссельський кореспондент Укрінформу.

«Група „Зелених“ закликала до проведення дебатів в Європарламенті щодо наслідків цього списку. Це було би помилкою для ЄС запровадити подібний список, але існуючі санкції проти окремих осіб є правильним рішенням»,— заявили у Європарламенті.

Наголошується, що президент РФ Путін, «очевидно, розглядає будь-яку чесну критику свого авторитарного курсу як загрозу його владі».

«Цей „чорний список“ є важким ударом для відносин ЄС-Росія, хоча підтвердження його існування не стало сюрпризом. „Чорний список“ націлений на європейських політиків, які просувають права людини, демократію і зміцнення громадянського суспільства у Росії, а також на тих, хто підтримує Україну»,— заявили депутати від фракції «Зелених» Ребека Хармс і Хейда Хаутала, які також потрапили під санкції Росії.

Як повідомили напередодні німецькі ЗМІ, в Росії існує так званий «список Путіна», куди внесено 89 європейських політиків, яким заборонено в’їзд на територію РФ.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!