Квіташвілі: Я сюди не ліцензіїї цілителям приїхав видавати

На сьогодні перспективи роботи в Україні міністра охорони здоровʼя безпосередньо залежать від прийняття парламентом пакету законопроектів щодо реформи охорони здоровʼя.

Про це він заявив у коментарі Укрінформу у пʼятницю.

«Перспектива прийняття (пакету законопроектів — ред.) якраз безпосередньо повʼязана з валізами (відставкою — ред). Якщо їх не приймуть, то валізи будуть готові, тому що мені не буде тут чого робити — я не приїхав сюди затверджувати квоти спирту і давати ліцензії цілителям»,— сказав Квіташвілі.

Він нагадав, що пакет законопроектів на цьому тижні було ухвалено урядом, зараз він проходить останню процедуру узгодження у Секретаріаті Кабміну і вже наступного тижня його буде зареєстровано у парламенті.

«Ми їх супроводжуватимемо і зустрічатимемося з громадськістю, з депутатами, з експертами»,— пообіцяв міністр.

Коментуючи претензії громадських організацій щодо роботи міністерства, які лунають останнім іноді і стосуються швидкої розробки необхідних нормативних актів, Квіташвілі висловив упевненість у тому, що це викликане бажанням покращити ситуацію.

«Я не думаю, що вони на нас нападають, вони просто хочуть аби ситуація у країні була нормальна і аби не було таких кризових ситуацій, дефіцитів. Я їх абсолютно розумію і теж намагаюся, аби таких проблем не було. Але ми всі намагаємося виправити те, що було накопичене за останні багато-багато років неправильного менеджменту і якихось зловмисних діянь. Але у всіх є свої методи роботи і боротьби проти цього: громадські організацій можуть у публічному полі висувати нам претензії, а ми повинні працювати зсередини, аби це виправити. Це абсолютно нормальний процес»,— резюмував Квіташвілі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!