Турчинов не вірить у політику «недратування Путіна»

Світ повинен зрозуміти, що Росія рахується лише з силою, тому політика «недратування Путіна» має бути змінена.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов у рамках Київського безпекового форуму в четвер, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Умиротворення агресора завжди призводить до ескалації конфлікту і до великих тривалих втрат. Агресора потрібно не умиротворяти, а зупиняти. Саме на цьому ми наполягаємо»,— сказав він.

За його словами, політика умиротворення або «недратування Путіна» досі не дала і не може дати результату.

Більше того, наголосив Турчинов, наслідком цієї позиції стало «фактичне блокування ефективної військово-технічної співпраці між Україною і стратегічними партерами». Зокрема, як пояснив секретар РНБО, йдеться про блокування поставок летальної зброї в Україну. У цьому звʼязку він акцентував, що Україна не підпадає під жодні санкції, «які б обмежували нашу військово-технічну співпрацю».

«Україна бореться за свою незалежність, Україна має право захищати себе. Безумовно, ми сподіваємося, що все ж таки позиція по відношенню умиротворення агресора або недратування Путіна буде змінена… Ми пропонуємо іншу концепцію: саме сильна, озброєна сучасною ефективною зброєю українська армія — єдина сьогодні гарантія миру в Європі. Росія рахується лише (з) силою, і лише сильна, озброєна сучасною зброєю українська армія може протистояти і зупинити агресора»,— наголосив Турчинов.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!