Антимайдан просить приділити «особливу увагу» візиту Найєма в Пітер

Рух «Антимайдан» звернулося до губернатора Санкт-Петербурга Георгія Полтавченка з проханням звернути увагу на приїзд 30 травня у місто українського депутата Мустафи Найєма, який мав намір взяти участь у «Травневих діалогах» в рамках проекту «Відкрита бібліотека».

Про це йдеться у зверненні «Антимайдану», опублікованому на його сайті.

За словами авторів звернення, Найєм «одним із перших публічно і систематично закликав українських громадян до державного перевороту, що стався в кінці лютого 2014».

У цьому звʼязку антимайданівці просять владу Пітера «приділити цій події особливу увагу».

Вони також планують найближчим іноді провести серію пікетів на знак протесту проти візиту Найєма.

«Травневі діалоги» відбудуться 30 травня в бібліотеці імені Маяковського в Петербурзі. Мустафа Найєм поговорить із Володимиром Познером на тему «Росія — Україна: що робити?» У програмі «Діалогів» ще дві бесіди — Валерія Панюшкіна з Аріною Бородіною («Історія гонінь: від літератури до ТВ») і Генрі Рєзніка з Віктором Єрофєєвим («Політичні процеси»).

Рух «Антимайдан» було утворено в січні 2015 року. Серед його організаторів — байкерський клуб «Нічні вовки». Найрезонанснішою акцією «Антимайдану» став багатотисячний марш у Москві, що відбувся в лютому. Учасники руху обіцяли ходити на всі опозиційні акції, щоб заважати їх учасникам.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!