Порошенко попросив у Хорватії фахівців для роботи з переселенцями

Президент Петро Порошенко у Ризі обговорив безпекову ситуацію в Україні з премʼєр-міністром Хорватії Зораном Мілановичем.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Президент зазначив, що Хорватія має унікальний досвід в подоланні наслідків агресії, зокрема в питанні вимушених переселенців, та звернувся з проханням направити хорватських фахівців для допомоги Україні в цій сфері»,— йдеться у повідомленні.

Співрозмовники також обговорили досвід європейської інтеграції.

«Премʼєр-міністр Хорватії виступив за надання Україні безвізового режиму з ЄС і відзначив, що хорвати могли користуватися правом на свободу пересування в Європі ще з середини 90-х років»,— зазначили в прес-службі.

Крім того, в Ризі Порошенко провів зустріч з федеральним канцлером Республіки Австрія Вернером Файманном та президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом.

"Співрозмовники обговорили актуальні питання європейської інтеграції, зокрема процес ратифікації країнами ЄС Угоди про асоціацію з Україною. Президент особливо наголосив на важливості отримання Україною чітких сигналів для набуття безвізового режиму з ЄС ",— йдеться у повідомленні прес-служби Порошенка.

Український Президент закликав канцлера Австрії та президента Європарламенту до єдності та солідарності з Україною в її боротьбі за мир.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!