Україна вчергове підніме питання порушення мінських угод в ОБСЄ та ПАРЄ у червні

Україна вчергове підніме питання порушення мінських угод під час сесій ОБСЄ та ПАРЄ у червні. Про це заявили українська делегатка в ПАРЄ Марія Іонова та голова парламентської делегації ВР в ПА ОБСЄ Артур Герасимов, передає прес-службу БПП.

«Українські депутати будуть жорстко ставити питання порушення Мінських угод під час наступних сесій ПА ОБСЄ та ПАРЄ (відбудеться у червні)»,— йдеться у повідомленні.

Європейські політики заявили, що ЄС повинен зайняти більш жорстку і послідовну політику щодо тиску на РФ задля виконання Мінських угод

Так, А.Герасимов разом з колегами М.Іоновою, А.Лопушанським та депутатами Європарламенту, що представляють різні політичні групи і входять до неформальної групи друзів в ЄП “Друзі європейської Украіни”, з її співголовою депутатом Петрасом Ауштрявічісом відвідали АТО, побували в найпроблемніших населених пунктах, зокрема, в Широкиному, Волновасі, Маріуполі.

Представники Європарламенту хотіли на власні очі побачити, чи дотримується режим припинення вогню і характер руйнувань мирних населених пунктів на Донбасі.

«Вони зізналися, що шоковані побаченим і переконалися в тому, що з боку бойовиків, підтримуваних РФ, йде постійне порушення мінських угод, зокрема, йде постійний обстріл українських позицій і населених пунктів, а режим припинення вогню не дотримується»,— додали у прес-службі.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!