Чергова «нормандська» зустріч може пройти у кінці травня — джерело

Зустріч представників країн-учасниць «нормандського формату» (Франція, Німеччина, Україна, Росія) на рівні заступників міністрів — політичних директорів МЗС може відбутися у кінці травня у Парижі.

Про це власному кореспонденту Укрінформу у Парижі повідомило дипломатичне джерело, наближене до переговорного процесу.

«Я не виключаю, що зустріч на рівні заступників міністрів — політдиректорів МЗС країн-учасниць «нормандського формату» може відбутися за два тижні, у кінці травня в Парижі»,— зазначив співрозмовник агентства.

За його словами, така можливість обговорюється, все-таки про точну дату говорити зарано.

«Йдуть обміни думками, уточнюються деталі по позиціям сторін, очікуються результати роботи робочих груп тристоронньої контактної групи, які планували зустрітися наступного тижня у Мінську»,— сказав дипломат. Він також додав, що як тільки сторони остаточно узгодять порядок денний можливої зустрічі, про неї одразу буде офіційно заявлено.

Раніше ряд ЗМІ поширив інформацію з посиланням на директора генерального департаменту з політичних питань та питань безпеки МЗС Франції Ніколя де Рівʼєра, що зустріч на рівні заступників міністерств «нормандської четвірки» повинна пройти у кінці травня, «ймовірно» у Парижі.

Перебуваючи 7 травня у Франції з робочим візитом Уповноважена з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко повідомляла, що чергова зустріч робочих груп тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі має відбутися через два тижні в Мінську.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!