Шукачам «корупції в уряді» Гройсман дав два тижні. Хоч Рада вперлася

Народні депутати відмовились продовжити роботу групи з розслідування звинувачень уряду в корупції, але голова Верховної Ради Володимир Гройсман пообіцяв сьогодні видати відповідне розпорядження.

Як передає кореспондент Укрінформу, рішення продовжити роботу вище згаданої групи підтримали лише 189 нардепів з мінімально необхідних 226 голосів.

Після цього Голова Верховної Ради Володимир Гройсман закликав депутатів ще раз проголосувати та підтримати продовження роботи робочої групи.

«Я прошу, щоб ви, як український парламент, надали цьому сили. Будь ласка, прошу всіх підтримати»,- сказав Гройсман.

Проте під час другого голосування за питання проголосували лише 190 парламентаріїв.

Тому Гройсман пообіцяв видати відповідне розпорядження і таки продовжити роботу цієї групи.

«Дякую, рішення не підтримане. Я, як Голова Верховної Ради, сьогодні своїм розпорядженням продовжу роботу цієї робочої групи і будемо через два тижні заслуховувати звіт»,- сказав Гройсман.

До цього депутати заслуховували проміжний звіт групи, який озвучив Борислав Береза, який назвав значну частину фактів із заяв екс-голови Держфінінспекції Миколи Гордієнка.

Також нардепи заслуховували і першого заступника Генпрокурора Володимира Гузира, який повідомив, що з приводу інформації, озвученої Гордієнком, ГПУ розслідує 12 кримінальних проваджень.

Також перший благодійник Генпрокурора заявив, що ревізори виявили порушень приблизно на 685 мільйонів за часів роботи нинішнього уряду.

«Але природа всіх цих грошей інша, вони не належать до Державного бюджету — це гроші господарюючих субʼєктів… Підняті питання щодо корупційних дій уряду і його голови Арсенія Яценюка поки не знайшли свого підтвердження»,- сказав Гузир.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!