Франція подумає про додаткові кредити Україні

Уряд Франції розгляне питання підтримки української економіки шляхом надання додаткових кредитів.

Про це заявив Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк за результатами зустрічі з керівником французького уряду Мануелем Вальсом у Парижі, повідомляє власний кореспонденту Укрінформу.

«Французький уряд, як, між іншим, і німецький, також буде розглядати питання підтримки української економіки через видачу додаткових кредитів»,— заявив Яценюк.

За його словами, економічна співпраця — одне з основних питань його візиту у Францію. «Два базові елементи нашої економічної співпраці — це інвестиції в енергетику та інвестиції в арарний сектор»,— сказав глава українського уряду.

У цьому контексті він повідомив про досягнуту домовленість щодо візитів профільних міністрів до України.Крім того, Франція висловила готовність узяти активну участь у приватизації в Україні. «Франція — це той інвестор, якого потребує українська економіка, і французька влада направить до Фонду державного майна своїх експертів з тим, щоб приватизація в Україні була чесна і прозора, непідкупна, придбана не під когось, а під реального і справжнього інвестора»,— наголосив Яценюк.

Водночас він нагадав, що наші країни активно співпрацюють в енергетиці.

Премʼєр-міністр також розповів, що сьогодні було ухвалено рішення про проведення у Києві українсько-французького бізнес-форуму. «Ми очікуємо на проведення великого бізнес-форуму. Тобто у нас будуть три бізнес-форуми: українсько-американський, українсько-німецький і відповідно сьогодні ми домовилися про українсько-французький бізнес-форум»,— зауважив він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!