Соболєв проситиме Раду про відставку Авакова

Народний депутат, голова комітету з питань запобігання і протидії корупції Єгор Соболєв вважає, що Україні потрібний новий міністр внутрішніх справ.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Арсен Аваков провалив завдання очищення МВС від корупціонерів та перевертнів. Історія з Чеботарем стала останньою краплею. Реєструємо проект рішення Верховної Ради про відставку Авакова»,— написав він.

Сергій Чеботар у березні 2014 року був призначений заступником міністра внутрішніх справ — керівником апарату за рекомендацією Олександра Турчинова.

Нагадаємо, 28 квітня під час зйомок маєтків доньки заступника Авакова у Лісниках на тележурналістів «Наших Грошей» було здійснено набіг.

Журналісти впізнали на записах двох нападників — зятя Чеботаря Олега Поліщука та Сергія Гаврилка, директора транспортної фірми Поліщука «А.Т.Н», однак міліція нікого не затримала.

Цю справу було доручено УМВС в Київській області, яке з 2014 року очолює Вадим Троян. Цей бізнесмен раніше працював у групі компаній «Тріолан», пов’язаній з оточенням Арсена Авакова.

За фактом нападу на журналістів проекту «Наші гроші» порушено дві кримінальні справи: ст.186 ч.2 («Грабіж, поєднаний з насильством», через викрадення у журналістів відеокамери та відеореєстратора) і ст.171 ч.1 («Умисне перешкоджання законній професійній діяльності журналістів»).

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!