Льовочкін погрожує владі долею «папєрєдніків»

Сьогоднішня заява міністра МВС — це черговий приклад переслідування української опозиції,— заявляє заступник голови парламентської фракції Опозиційного блоку Сергій Льовочкін.

«Нинішній уряд нічим не відрізняється від попереднього — ведуться масштабні політичні переслідування». Заяву нардепа розміщено на сайті Опозиційного блоку.

«Правоохоронцям ставляться злочинні завдання знайти хоч якусь «компру», щоб зліпити хоч якісь справи проти опозиціонерів,— нарікає нардеп.— МВС не розкрило жодного резонансного вбивства, розбою, грабежу, корупція процвітає, а там іде піар-фейсбучне віртуальне життя, побудоване на політичній мотивації та вибірковому правосудді».

Льовочкін переконаний, що з таким підходом нинішня влада закінчить, як і «папєрєднікі», а в країні «ніколи не буде європейської демократії і верховенства права».

Раніше Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в рамках розслідування кримінального провадження щодо діяльності компанії Ostchem Дмитра Фірташа можуть виникнути питання до декількох нардепів. А також до колишнього голови Держінвестпроекту Владислава Каськіва і екс-глави Адміністрації Президента Сергія Льовочкіна.

«Разом із цією ситуацією спливає декілька інших гучних прізвищ, резонансних злочинів, які, імовірно, будуть на слуху і які будуть використовувати для спекулятивних атак. Це і пан Каськів, і є питання до пана Льовочкіна і декількох інших народних депутатів»,— зазначив міністр, говорячи про розслідування кримінального провадження щодо компанії Ostchem.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!