Мельничук каже, що Генпрокуратура бреше. Збирається судитись

Депутат Верховної Ради Сергій Мельничук вважає провокацією заяву Генеральної прокуратури про те, що він переховується від правооохоронців.

Про це він розповів кореспондентові Укрінформу, а також зазначив, що тікати не збирається.

«Не знають моє місцезнеаходження? То підскажіть їм, де я»,— сказав сказав він в кулуарах парламенту безпосередньо перед засіданням.

Мельничук назвав дії Генпрокуратури намаганням дискредитувати в його особі добровольчі сили.

«Я знаю, що я пожиттєво буду в Україні, от і все»,— так прокоментував Мельничук інформацію про його можливе увʼязнення.

Депутат також додав, що не боїться позбавлення його недоторканості і тікати від правоохоронців нікуди не збирається, крім того заявив, що закиди проти нього брехливі і він має намір позиватися у відповідь.

При цьому перший захисник голови комітету з питань регламенту та організації роботи Верховноі Ради Павло Пинзеник розповів кореспондентові Укрінформу про те, що до профільного комітету подання генерального прокурора стосовно позбавлення недоторканості Мельничука та Клюєва ще не надходило, хоча до парламенту воно вже надійшло.

«Голова Верховної Ради щойно підтвердив надходження поданнь щодо позбавлення, до речі, згоди до притягнення до кримінально відповідальності депутатів Мельничука і Клюєва»,— сказав він.

За словами Пинзеника, відповідно до регламенту, спочатку такі подання розглядає голова ВР, потім направляється пропозиція до фігурантів подібних поданнь щодо надання поясненнь.

«Разом з цими поясненнями протягом пʼяти днів голова Ради відправляє до регламентного комітету і там є певна процедура розгляду цього питання»,— додав Пинзеник.

За його словами, така процедура передбачає заслуховування на засіданні комітету генпрокурора, дослідження обставин, доказів, самого подання на предмет його законності і обгрунтованості — і видачі відповідного висновку.

«Я особисто ще ці подання не бачив, я їх побачу, коли вони прийдуть офіційно від голови Верховної Ради»,— підкреслив Пинзеник.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!