Керрі після Сочі летить до Туреччини. Там також говоритиме про Україну

Державний секретар США Джон Керрі після зустрічей з вищим керівництвом Росії в Сочі вирушить до Туреччини для консультацій в рамках глав МЗС країн НАТО, в тому числі по ситуації в Україні.

Зустріч міністрів Альянсу запланована на середу, повідомив під час брифінгу в Вашингтоні офіційний представник Держдепартаменту США Джефф Ратке, передає власний кореспондент Укрінформу.

«Держсекретар Керрі вирушить сьогодні ввечері (після зустрічей в Сочі — Ред.) до Анталії, Туреччина, для консультацій із союзниками та партнерами на зустрічі міністрів закордонних справ країн НАТО, яка відбудеться 13 травня»,— наголосив Ратке.

Напередодні речник Держдепартаменту Марі Харф зазначила, що представники країн НАТО в Анталії обговорюватимуть, у тому числі, ситуацію в Україні. «Очевидно, що НАТО дуже зосереджене на ситуації в Україні, а також на багатьох інших питаннях»,— підкреслила Харф, коментуючи майбутнє засідання.

Вона також зауважила, що в Туреччині на міністерській зустрічі відбудеться «звірка» найбільш важливих питань для країн Альянсу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!