Кабмін розпланував, як два роки душитиме корупцію

Кабінет міністрів затвердив програму щодо реалізації принципів державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015 — 2017 роки.

Відповідна постанова № 265 від 29 квітня опублікована разом з текстом держпрограми на Урядовому порталі.

«Метою Програми є створення ефективної загальнодержавної системи запобігання та протидії корупції на основі нових засад формування та реалізації антикорупційної політики»,— зазначається у документі.

Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям доручено визначити посадових осіб, відповідальних за координацію здійснення передбачених програмою заходів, забезпечити виконання програми і подавати щороку до 15 лютого, 15 квітня, 15 липня і 15 жовтня Національному агентству з питань запобігання корупції інформацію про стан виконання програми.

У свою чергу, Нацагентство має здійснювати моніторинг виконання програми та координацію органів влади щодо її виконання, та щоквартально інформувати Кабмін про стан виконання програми.

Цьому органу виконавчої влади також доручено забезпечити підготовку протягом двох місяців після затвердження та оприлюднення щорічної доповіді щодо реалізації засад державної антикорупційної політики пропозицій щодо внесення змін до програми за результатами аналізу стану її виконання, а також висновків та рекомендацій парламентських слухань з питань ситуації щодо корупції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!