Геращенко спростував «особливу причетність» до відсторонення Осуховського

Народний депутат Антон Геращенко висловив категоричну незгоду з твердженнями про те, що він відіграв якусь «особливу роль» у відстороненні Олега Осуховського від обовʼязків керівника робочої групи, яка вивчає інформацію колишнього очільника Держфінінспекції Миколи Гордієнка.

Про це Геращенко заявив в телефонній розмові з кореспондентом Укрінформу.

«За зміну пана Осуховського голосували всі присутні на засіданні члени робочої групи, тому говорити про якусь мою особливу роль не слід, адже я був лише одним з депутатів, які підтримали його відставку»,— сказав Геращенко.

Він додав, що протягом того засідання взагалі мовчав: «Я не промовив жодного слова на тому засіданні і підтримував думку депутатів, що Осуховський як голова робочої групи виходить за рамки наданих йому повноважень».

Як відомо, вчора зранку під час відкриття чергового засідання робочої групи його тодішній голова Олег Осуховський озвучив нові дані щодо «багатомільярдних зловживань у фінансовому та аграрних секторах», з якими не згодились інші члени групи. Це стало приводом до суперечки, яка призвела до зміни керівництва робочої групи.

Сам Осуховський сьогодні під час брифінгу заявив, що його відсторонили від розслідування корупції, аби позбавити трибуни та можливості «доносити до суспільства правду».

«Це було зроблено для того, щоб я як голова робочої групи, як свободівець не прозвітував перед українським парламентом з трибуни Верховної Ради щодо корупційних злочинів нинішнього уряду»,— заявив він журналістам, звинувативши представника «Народного фронту» Антона Геращенко у «завчасно спланованій відставці» керівництва робочої групи.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!