У Сенаті Франції лише двоє комуністів проти України в ЄС

Лише два представники французької комуністичної партії голосували проти ратифікації Сенатом Франції Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу з посиланням на офіційні результати голосування відповідного законопроекту в Сенаті, оприлюднені офіційним сайтом французького парламенту.

«Два представники сенаторської політичної групи комуністів, республіканців та громадян (CRC) голосували проти ратифікації Угоди»,— йдеться у статистичних даних голосування.

Представники парламентської більшості та опозиційної партії Союзу за народну підтримку (очолюваного Ніколя Саркозі) проголосували за ратифікації документа.

Сенатор CRC Мішель Білу зауважив під час дебатів, що зміст угоди (про асоціацію між ЄС та Україною) заперечує меті Східного проекту щодо розширення сфери впливу Європейського Союзу та ринкової економіки, оскільки ліберальні реформи, на його думку, є руйнівними. «Угода покликана ізолювати Росію та не сприятиме встановленню миру в Україні, як того хочуть президент Олланд і канцлер Меркель»,— зауважив французький сенатор-комуніст, обгрунтовуючи позицію однопартійців.

Нагадаємо, напередодні Сенат переважною більшістю голосів ратифікував Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

До Сенату Франції входить шість політичних груп та кілька позапартійних сенаторів. Найчисельнішою партією у Сенаті є опозиційний Союз за народну підтримку. (144 сенатори), який водночас поступається за кількістю мандатів коаліції лівих сил.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!