Лобісти Путіна провалилися на виборах у Британії

Консервативна партія на парламентських виборах у Великій Британії здобула більше половини місць у парламенті, що дозволяє їй формувати уряд без необхідності створювати коаліцію.

Про це повідомляє українська служба Бі-бі-сі.

«Лідер консерваторів та величний британський премʼєр Девід Кемерон провів у Букінгемському палаці зустріч із королевою, що означає, що він формуватиме уряд»,— зазначає видання.

За останніми даними, консерватори отримують 327 місць у новому парламенті, їхні суперники лейбористи — 232. Ліберальні демократи — партнери консерваторів по коаліції у минулому парламенті — 8, Шотландська націоналістична партія (SNP) — 56, Валлійська національна партія Plaid Cymru — 3, Зелені — 1. Партія незалежності Сполученого Королівства (UKIP), лідера якої Найджела Фараджа вважають лояльним до Володимира Путіна політиком і яка добивалася негайного виходу Британії з ЄС — 1. Решта партій поділять між собою ще 19 місць.

Лідер лейбористів Ед Мілібенд, глави UKIP Найджел Фарадж та ліберальних демократів Нік Клегг вже заявили про свою відставку за результатами виборів.

Премʼєр-міністр Девід Кемерон у промові після завершення виборів підтвердив свою передвиборчу обіцянку щодо проведення референдуму про членство Британії у ЄС, а також наголосив на необхідності завершити програму економічних реформ, розпочатих консерваторами під час попереднього скликання парламенту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!