Тимошенко: На українському газі підгодовується весь «політичний іконостас»

Лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко не хоче називати прізвища представників «політичного іконостасу», яким продають дешевий газ українського видобутку, що міг би піти на потреби населення.

Про це вона заявила під час засідання робочої групи парламенту по вивченню обрунтованості тарифів у четвер, передає кореспондент Укрінформу.

За словами лідера «Батьківщини», її рішення продиктоване небажанням розбивати коаліцію.

«Ми мусимо 100% видобутку свого газу віддати на потреби населення, і так і було до 2014 року. З 2014 року, з приходом нової команди у владу, уряд допустив, що український газ державного видобутку — невідомо по яких контрактах — у розмірі у 2014 році 1 мільярд 124 мільйонів (був спрямований на спільне використання-ред.), але у 2015 році на Укргазвидобування на якісь спільні угоди готується майже 1,5 мільярд»,— сказала вона.

Тимошенко пояснила, що це газ, який забраний з того, що видавалося населенню, і, мовляв, через незрозумілі спільні контракти передані невідомим компаніям.

«Насправді ми дослідили, що це за компанії і кому передавалися. По прізвищах — тут весь політичний іконостас. Але я не хочу зараз називати тут зараз прізвища, лише для того, щоб не розбивати коаліцію»,— заявила вона.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!