В Україну прибула гуманітарна допомога зі Швейцарії

До Сум прибула гуманітарна допомога від благодійного фонду «Help Point Sumy» зі Швейцарії. Про це Укрінформу повідомила директор департаменту комунікацій і інформаційної політики міськради Антоніна Кохан.

«Зі Швейцарії до Сум трьома вантажівками доправили дитячі лікарняні ліжка, ліжка для новонароджених, меблі, лікарняну білизну, одяг для медпрацівників, медичні матеріали та апаратуру, засоби для інвалідів, матеріали для ортопедії, операційні столи, лампи, операційний стілець, медичні кушетки, функціональні ліжка, засоби для пожежників, спецодяг, шерстяні ковдри, постільну білизну, кодоскоп, дитячий одяг, прожектори, резервуари для води. Також сумським правоохоронцям передано в користування автомобіль BMW 530D Touring»,— розповіла Кохан.

За її словами, у цьому році благодійний фонд, який вже тривалий час співпрацює з Сумами, запланував передати обласному центру 25 тонн гуманітарного вантажу, який розподілено на три партії. Першу його частину вже зустріли, а ще дві доставлять наприкінці червня та у другій половині вересня.

Як повідомила президент благодійного фонду «Help Point Sumy» Маріанне Піфаретті, гуманітарна допомога на три чверті складається з речей, необхідних сумським медичним закладам. Також частково допомога адресована пожежникам та рятувальникам.

Раніше уряд Німеччини передав Україні черговий гуманітарний вантаж.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!