На кордоні з Росією є ділянки, не забезпечені належною охороною - Д.Тимчук

Координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук повідомив, що на сьогодні на державному кордоні між Україною та Росією є ділянки не забезпечені належним рівнем охорони з українського боку. Про це він сказав під час прес-конференції.

“З’явилася інформація у ЗМІ про те, що у Луганській області відкрито фактично сто кілометрів кордону. Ми вивчаємо наразі ситуацію і мова йде не просто кілометрів, але дійсно є ділянки які на даний час не забезпечені належним рівнем охорони. Пояснень цьому факту ми поки що не находимо”, — сказав Д.Тимчук.

Він зауважив, що є ділянки які фактичні прикордонники не контролюють, більше того відбувається відвід прикордонних підрозділів.

Нагадаємо, у Луганській регіональній торгово-промисловій палаті повідомили, що на пунктах пропуску «Довжанський» і «Червоний партизан» фактично відсутні прикордонники.

Як повідомлялося, вчора Луганський прикордонний загін передислокували у звʼязку зі складною ситуацією.

Також нагадаємо, екс-міністр МВС Ю.Луценко повідомив, що через російсько-український кордон, який полишили українські прикордонники, цієї ночі на Донбас заїхали 15 вантажівок із озброєними терористами.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!