Коханка Януковича підвела сестру Льовочкіна під Кримінальний кодекс

Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження щодо дій депутата «Опозиційного блоку» Юлії Льовочкіної, а також екс-регіоналів Андрія Кравця та Юлії Ковалевської.

Про це йдеться у відповіді Генпрокуратури на вимога що народного депутата Сергія Лещенка, оприлюдненій у блозі на Українській правді.

Справа в тому, що коханку Януковича ще за часів його премʼєрства при Ющенкові оформили помічницею народного депутата від Партії регіонів Юлії Льовочкіної — в штат Верховної Ради.

Лещенко зазначає, що Полєжай увійшла в найближче оточення Януковича не сама.

«В неї ще була рідна сестра Надія Марінцева, яка була головним кухарем Януковича. Але, щоб мати привілейоване становище, пільги державної служби та солідну пенсію, Марінцеву також влаштували у штат Верховної Ради на ту ж посаду помічника народного депутата. Спочатку вона «допомагала» близькому до Льовочкіна нардепу Андрію Кравцю (майбутньому керівнику Державного управління справами президента Януковича), а потім — депутату від ПР Юлії Ковалевській»,— пише він.

Перебуваючи в штаті Верховної Ради як помічники депутатів Юлії Льовочкіної, Андрія Кравця та Юлії Ковалевської, коханка Януковича та його сестра не виконували жодних повноважень як помічники депутатів. А цим трьом депутатам, які взяли на посади штатних помічників цих «фіктивних» працівниць та надали їм державне забезпечення, інкримінують злочини за статтею 191 «розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем».

«Власне, тому я направив заяву про злочин до Генпрокуратури та отримав відповідь, що ними відкрито кримінальне провадження за цими подіями»,— пояснив нардеп.

Лещенко пояснює, що намагаючись догодити Януковичу в питанні офіційного працевлаштування його коханки, Сергій Льовочкін думав про особисті політичні дивіденди — створивши боссу максимальний комфорт.

« І не відчув, як підвів свою рідну сестру під Кримінальний кодекс. Чекатимемо подання до Верховної Ради про зняття депутатської недоторканості з Юлії Льовочкіної»,— резюмував нардеп.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!