Компанії Фіраташа-Льовочкіна звинувачують у розкраданні 5,7 мільярда

Генеральна прокуратура та Міністерство внутрішніх справ порушили кримінальне провадження про розкрадання держмайна олігархами Дмитром Фірташем і Сергієм Льовочкіним за змовою з посадовцями НАК «Нафтогаз України». Від цього державна зазнала збитків на 5,7 мільярда гривень.

Про це Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив на засіданні уряду в середу, передає кореспондент Укрінформу.

«Генеральна прокуратура та МВС відкрили кримінальне провадження про розкрадання державного майна службовими особами НАК «Нафтогаз України» при змові з компаніями групи Фірташа-Льовочкіна, в результаті чого державі нанесені збитки у розмірі 5,7 млрд грн»,— сказав Яценюк.

За його словами, Генпрокуратура вже звернулася з клопотанням про арешт 500 мільйонів кубометрів газу, які належать боржникам групи Фірташа-Льовочкіна.

Прем’єр також доручив МВС взяти на особистий контроль справу про мільярдні розкрадання. «Профільному міністерству разом з НАК «Нафтогаз України» невідкладно вжити заходів до стягнення усіх заборгованостей з цієї групи на користь НАК «Нафтогаз України», в тому числі за рахунок майна, яке належить цій олігархічній групі. А це такі компанії як «Рівнеазот», «Азот», концерн «Стірол» та інші»,— сказав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!