І.Плотницький спростував повідомлення про арешт в Росії

Голова “ЛНР” Ігор Плотницький назвав «фантазіями» українських ЗМІ повідомлення про своє затримання або відставку, передає Луганскинформцентр.

«Українським ЗМІ не потрібні факти, їх цілком задовольняють фантазії, які вони намагаються видавати за реальність»,— сказав І.Плотницький, коментуючи повідомлення в ЗМІ, про те, що він нібито був затриманий в Москві або пішов у відставку.

«Нічого з того, про що говорилося, не має спільного з реальністю»,— підкреслив він.

«Мабуть в Україні вже не залишилося нічого позитивного, про що могли б писати пропагандисти Порошенка, ось їм нічого й не залишається, як фантазувати про мої арешти і відставки»,— зазначив І.Плотницький.

«Я перебуваю в Луганську, виконую свої обовʼязки»,— зазначив голова “ЛНР”.

Як раніше повідомлялось, за інформаціює військового експерта О.Жиліна, голову самопроголошеної “ЛНР” Ігоря Плотницького було арештовано.

УНН: Ігор Плотницький — голова «ЛНР» із листопада 2014 року. Раніше “голова ради міністрів” терористичної організації “Луганська народна республіка” (з серпня 2014).

Проходив службу в Збройних Силах СРСР, закінчив Пензенське артилерійське інженерне училище. Службу закінчив у званні майора.

З 1992 року працював в різних фірмах на посадах менеджера і заступника директора з комерційних питань, 1996 року створив приватне підприємство “ТФ Скарабей” з оптово-роздрібної торгівлі ПММ. У 2004 році почав роботу в обласній інспекції у справах захисту прав споживачів.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!