Путін згоден віддати Лугандонію за Крим — політолог

Президент Росії Володимир Путін на даному етапі конфлікту на Донбасі готовий «злити» бойовиків в обмін на скасування Заходом санкцій, але при цьому повертати Україні анексований Крим не збирається.

Про це в ефірі Еспресо.TV заявив російський політолог, провідний науковий співробітник Інституту системного аналізу РАН Андрій Піонтковський.

«Путін почав активний наступ, але поки що мирний. Москва вже не може дозволити собі підвищення рівня антиамериканської, антизахідної істерії і конфлікту, який вона ж і створила. Це стає небезпечним і дуже витратним. Тому дійсно визнається провал політики в Україні, визнається важке економічне становище Росії. Тому зараз Кремль пропонує поетапне мирне співіснування»,— цитує його сайт FaceNews.

За його словами, на цьому етапі Росія хоче від Заходу обмеження подальших санкцій, розуміючи, що на їх скасування той не піде.

«Тому тепер формула така: Захід зберігає санкції, але не розширює їх, не запроваджує додаткові. Надалі Кремль натякає на наступні параметри розрядки: "ми зливаємо „Лугандонію“, і санкції скасовуються повністю, але Крим під питання не ставиться»,— вважає політолог.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!