Спроби дестабілізувати ситуацію в країні за рахунок шахтарів будуть припинені - Яценюк

Премʼєр-міністр Арсеній Яценюк вважає, що страйк шахтарів не зможе розхитати ситуацію в країні, а градус напруги спаде за рахунок виплати заборгованості заробітної плати гірникам. Про це Яценюк сказав в ефірі «5 каналу».

Крім того, шахтарям пропонують долучитися до обговорення нової стратегії розвитку галузі.

«Будь-які спроби дестабілізації ситуації в Україні, в тому числі і за рахунок шахтарів — будуть припинені. І найкращий шлях припинити ці спроби — це дати ефективну і правильну відповідь. Була заборгованість по зарплаті — ми погасили. Ви не знаєте, як реформувати вугільну галузь — ось пропозиції. У вас є своє бачення — давайте обговоримо»,— заявив премʼєр.

Нагадаємо, нардеп від БПП Мустафа Найєм опублікував документи, в яких говориться, що керівники ДТЕК, що належить Рінату Ахметову під керівництвом гендиректора Максима Тимченка, розробили документ, що описує стратегію захисту інтересів компанії за рахунок мітингів шахтарів.

Група народних депутатів звернулася до генпрокурора Віктора Шокіна з проханням про розʼяснення ролі Ахметова і його структури в організації мітингів у Києві.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!