ВР сьогодні не розглядатиме кадрові питання – Ляшко

Верховна Рада сьогодні не розглядатиме кадрові питання, оскільки коаліція не змогла домовитися з цього приводу. Про це сказав лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко у коментарі журналістам, перелає УНІАН.

За його словами, на сьогодні немає у порядку денного кадрових питань, бо «їх зняли».

«Що стосується причин, чому зняли,— тому що немає узгодженої позиції фракцій коаліції»,— сказав депутат.

Ляшко при цьому наголосив, що кадрові питання, які належать до компетенції Верховної Ради, мали бути вирішені вже давно.

«Можете ви уявити собі Януковича, який би прийшов до влади, і через рік після того, як Янукович став президентом, сиділи б призначені до нього кадри? Безумовно, ні. А в нас отака дуже демократична коаліція, яка взяла на себе відповідальність за долю країни, виконують цю програму коаліції кадри Януковича»,— заявив Ляшко.

Він наголосив на необхідності якнайшвидшої змінити склад ЦВК, керівників Рахункової палати, Антимонопольного комітету, Фонду держмайна, уповноваженого з прав людини та ряд інших посадових осіб, які призначаються Верховною Радою.

Луценко покладає провину за дестабілізацію в коаліції на олігархів

Парламентський лідер фракції «Блок Петра Порошенка» Юрій Луценко покладає провину за дестабілізацію в коаліції на олігархів, передає «Інтерфакс-Україна».

«Парламент досить серйозно займається деолігархізацією країни… Зрозуміло, що олігархи починають дестабілізувати коаліцію, щоб припинити цей наступ… Зрозуміло, що деякі з них виводять підневільний робочий клас (на вулицю — ред), щоб лобіювати продовження державного субсидування олігархічних станів»,— сказав він журналістам у кулуарах Верховної Ради в четвер.

Лідер фракції наголосив, що «ляльководи смикають за мотузочки» та деяких депутатів, однак, за його словами, в коаліції більше здорових сил, і «вчорашня дискусія показала, що парламент здатний далі працювати в заданому Майданом напрямі».

Зазначимо, глава президентської адміністрації Борис Ложкін також вважає, що олігархічна система в Україні «скоро зруйнується». «Річ у тім, що за нинішніх обставин олігархи будуть змушені прийняти нові правила гри. Мирним або немирним шляхом. Це стосується всіх олігархів без винятку»,— сказав Ложкін.

«Я прихильник того, щоб перехід до нових правил стався шляхом еволюції, шляхом мирних переговорів. У нас достатньо загроз, щоб плодити конфлікти всередині країни»,— додав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!