Раді пропонують націоналізувати мережу «АТБ»

У парламенті зареєстрований законопроект «Про націоналізацію майна торгової мережі «АТБ».

Ініціаторами законопроекту № 2689, зареєстрованого 21, виступили народні депутати Олег Ляшко, Володимир Парасюк, Дмитро Лінько, Ігор Луценко, Семен Семенченко, Тетяна Чорновол, Оксана Корчинська, Андрій Іллєнко, Михайло Гаврилюк, Андрій Лозовой та інші.

Як зазначають ЗМІ, власниками «АТБ-маркету» є Геннадій Буткевич, Євген Єрмаков, Віктор Карачун, які у 2013 році очолили рейтинг найбагатших жителів Дніпропетровська за версією журналу Forbes.

Роздрібна мережа компанії «АТБ-маркет» заснована в 1993 році у складі шести гастрономів. На початку 2001 року компанія володіла 45 гастрономами. У березні того ж року гастрономи «АТБ» реорганізовані в магазини самообслуговування формату «дискаунтер».

Станом на 20 лютого 2015 року в Україні працювало 730 магазинів-дискаунтерів мережі «АТБ». До складу корпорації, крім мережі «дискаунтерів» («АТБ-маркет»), входять кондитерська фабрика «Квітень» (ТМ Bravissimo, «Квітень», Biscuits Collection), мʼясна фабрика «Фаворит» (ТМ «Добров», «Мʼясна лавка», «Ковбасний ряд») і спорткомплекс «Восток» у Дніпропетровську. Корпорація володіє логістичною інфраструктурою з вантажообігом понад 4 тис. тонн на добу.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!