Томбінські: Відкладати вільну торгівлю з Україною більше не будуть

Поглиблена та всеохоплююча зона вільної торгівлі між Україною та ЄС запрацює без будь-яких відстрочок одночасно із вжиттям заходів з розбудови довіри з Росією.

Про це у середу заявив голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінські, коментуючи кореспонденту Укрінформу результати тристоронніх переговорів на технічному рівні між Україною, ЄС та Росією щодо впровадження Поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі (ПВЗВТ).

«Усі застереження російської сторони були обговорені під час дводенних переговорів. Європейська комісія висловила чітку готовність до заходів, направлених на розбудову довіри, паралельно з імплементацією ЗВТ»,— зазначив Томбінські.

За його словами, Європейська комісія готова детально розглянути занепокоєння Росії та спробувати знайти рішення по цим аспектам в рамках гнучкості ЗВТ, однак «подальше відкладення впровадження ЗВТ або перегляд до угоди не розглядається».

Томбінські підкреслив, що Європейська комісія бачить тристоронні переговори, які відбувалися в останні два дні, як частину підтримки ЄС по впровадженню мінських домовленостей.

«Комісія завжди зазначала, що вона готова зробити все зі свого боку, включаючи надання політичної підтримки трьохсторонньому процесу, для прискорення досягнення мирного вирішення конфлікту в Україні»,— сказав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!