Росія мстить Джемілєву за невизнання анексії Криму — МЗС

Лідера кримських татар, народного депутата України Мустафу Джемілєва так звана "кримська влада" за вказівками з Кремля не пускає на півострів, аби помститися за невизнання анексії Криму.

Про це йдеться в коментарі Департаменту інформаційної політики МЗС України.

"Поза всяким сумнівом - це помста Мустафі Джемілєву за його чітку і безкомпромісну позицію щодо невизнання псевдореферендуму та анексії Криму, намагання придушити національно-визвольний рух кримськотатарського народу", - заявляють в МЗС.

Українське зовнішньополітичне відомство обурюють репресивні та чимдалі абсурдніші дії "маріонеткової кримської влади та їх ляльководів у Москві проти кримськотатарського народу".

У МЗС висловили переконання, що, не зламавшись під час сталінських депортацій, кримські татари здатні дати гідну відсіч і теперішнім послідовникам режиму в Росії.

"Ця провокація, здійснена на території України, в Автономній Республіці Крим, є грубим порушенням всіх міжнародних і двосторонніх українсько-російських угод, черговим проявом ксенофобії, шовінізму та національної нетерпимості, властивих нинішньому російському режиму", - наголошується в коментарі.

МЗС запевняє, що Україна підтримувала і завжди підтримуватиме якнайширшу національну і культурну автономію кримських татар на їх історичній батьківщині - в Криму, і продовжуватиме докладати для цього всіх можливих зусиль, в тому числі в рамках міжнародного співробітництва.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!