У ЄС хочуть якнайскоріше політичних переговорів про ЗВТ з Україною

У Єврокомісії задоволені результатами технічних консультацій щодо запровадження поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між ЄС та Україною та сподіваються на якнайскоріше проведення політичних переговорів.

Про це заявив у вівторок речник Єврокомісії Даніель Розаріо за результатами тристоронніх технічних консультацій ЄС-Україна-РФ, які пройшли 20-21 квітня у Брюсселі, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Технічні консультації між ЄС, Україною і Росією тривали 10 годин. Сторони обговорили практичні шляхи вирішення питань щодо занепокоєнь з боку російської сторони у зв’язку з імплементацією поглибленої і всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною і ЄС… Усі сторони наголосили на своїх позиціях, і ми пізніше переведемо їх на політичний рівень, щоб використати можливості політичного переговорного процесу»,— заявив представник Єврокомісії.

Він зазначив, що переговори на політичному рівні мають відбутися якнайскоріше.

Як повідомляв Укрінформ, Україна і ЄС домовилися про відтермінування до 1 січня 2016 року застосування положень Угоди про асоціацію щодо створення поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі. Натомість європейська сторона в односторонньому порядку скасувала для українських експортерів торговельні мита.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!