Суд відклав справу звільненого за саботаж директора Концерну РРТ

Шевченківський райсуд Києва не розглянув у понеділок справу колишнього генерального директора Концерну радіомовлення, радіозвʼязку та телебачення (КРРТ) Олександра Півнюка.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Суддя Олег Малинников довго приймав рішення у нарадчій кімнаті по іншій справі, тому попереднє слухання за позовом Олександра Півнюка до Кабміну, Державної служби спеціального звʼязку та захисту інформації, Концерну радіомовлення, радіозвʼязку та телебачення про визнання незаконним розпорядження та наказів, визнання незаконним звільнення та поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу сьогодні, на жаль, не відбудеться. Наступне судове засідання по справі Півнюка пройде за рішенням судді»,— повідомила помічник судді.

На судове засідання по справі прийшов нардеп Сергій Каплін, представники Мінінформполітики, правозахисники та активісти «Інформаційного майдану».

«Півнюк на посаді директора КРРТ саботував відновлення трансляції українських телеканалів і радіостанцій на Донбасі. Тепер він набрався нахабства іти в суд, щоб поновитися на свою попередню посаду. Ця особа стала директором КРРТ за часів Януковича, а також є кумом колишнього заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича»,— пояснив свою позицію по цій справі Каплін.

Він також висловив думку, що суддя намагатиметься взяти самовідвід.

«Як ви думаєте, чи може суддя абсолютно по елементарній справі сидіти у нарадчій кімнаті кілька годин? Це вже, мабуть, 4-та чи 5-та година, що він, чи то у справі розірвання шлюбу двох громадян, чи то у справі повернення якихось боргів, сидить і думає. Суддя не вийшов до закінчення робочого дня, а це означає, що він боїться брати на себе відповідальність. Думаю, що суддя буде шукати механізми самовідведення»,— припустив нардеп.

У свою чергу сторона захисту Олександра Півнюка якоїсь змови у тому, що суддя Малинников не провів судове засідання, не вбачає. «Існує багато накладок і обʼєктивних причин, через які суддя може затриматись»,— сказала адвокат Катерина Неманіхіна.

Зазначимо, що з початку лютого міністр інформаційної політики Юрій Стець на своїй сторінці у Фейсбуці вже двічі повідомляв про звільнення генерального директора Концерну РРТ Олександра Півнюка з посади «за саботаж відновлення трансляції українських телеканалів і радіостанцій на Донбасі».

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!