Починається весняна сесія ПАРЄ, говоритимуть про Україну

Парламентська асамблея ради Європи (ПАРЄ) у ході весняної сесії з 20 по 24 квітня обговорюватиме ситуацію в Україні.

Про це власному кореспондентові Укрінформу повідомили в прес-службі асамблеї.

«Заплановані (у ході весняної сесії ПАРЄ — Ред.) обговорення на тему «Політична ситуація і ситуація з безпеки в Україні та її наслідки»,— йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією прес-служби асамблеї, серед основних питань сесії у Страсбурзі з 20 по 24 квітня також плануються дебати про масове спостереження, необхідність дотримання прав людини і міжнародного права у звʼязку з використанням безпілотних літальних апаратів і цілеспрямованих вбивств.

У вівторок у сесійній залі виступатимуть король Бельгії Філіп та генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд. У рамках сесії також очікуються виступи міністра закордонних і європейських справ Бельгії Дідьє Рейндерса та комісара Ради Європи з прав людини Нілса Муйжніекса, який представить щорічний звіт про діяльність у 2014 році.

У середу, 22 квітня, ПАРЄ переглядатиме санкції проти офіційної делегації Російської Федерації (виконання пункту 15 резолюції № 2034 2015 року).

Крім того, асамблея обговорюватиме гуманітарні наслідки дій терористичного угруповання, відомого як «Ісламська держава»? і проблеми дискримінації трансгендерних людей в Європі. Робота депутатів також буде зосереджена на законодавстві і практиці держав-членів РЄ щодо розлучення дітей зі своїми родинами, а також на пост-моніторинговому діалозі з Монако.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!