Яценюк попередив: боротьба з «корупційною мафією» тільки почалася

Боротьба з «корупційною мафією» в Україні не припинятиметься, хоч як би на це сподівалися політичні опоненти.

Про це в інтерв’ю каналу «Україна» заявив Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, передає Укрінформ.

«Всі ці арешти і боротьба з корупційною мафією продовжувалася, продовжується і буде продовжуватися. Ніхто мене з цього шляху не зіб’є, у тому числі і політичні опоненти, які влаштовують різного роду політичні скандали і протистояння», — сказав глава уряду.

Відповідаючи на запитання про те, чи активізується боротьба з корупцією після призначення глави Антикорупційного бюро, Яценюк зазначив: «Все залежить від керівника Антикорупційного бюро. Він отримав серйозний карт-бланш, тому все в його руках — бюро повинне запрацювати. Але до того моменту, як воно запрацює, в нас працює МВС».

Він також підкреслив, що за боротьбу з корупцією активно взялася й Генеральна прокуратура: «Разом з МВС це їх спільне завдання».

Глава уряду наголосив, що боротьба з корупцією має починатися «не посадками сільських голів і мілких чиновників, (бо) це не є боротьба з корупцією, це — видимість». Боротьба з корупцією, за його словами, — це «посадки і арешти високих посадовців, як це було зроблено під час засідання Кабміну, під час службових розслідувань по митниці, податковій, фінансовій інспекції, фінансовій службі, як це зроблено з зачистками по ключових посадових особах».

«Дрібний чиновник сам перестане брати, коли побачить, що це не блеф, а реальна боротьба з корупційною мафією і що до нього можуть добратися»,— додав Премʼєр-міністр.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!