У Криму напали на українського активіста, у нього струс мозку

У Криму на українського активіста Леоніда Кузьміна скоєно набіг.

Про це Кузьмін повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Сьогодні ввечері, коли я повертався додому, на мене було скоєно набіг групи молодих хлопців з політичних мотивів, начебто, я відношуся до Правого сектора»,— написав активіст.

Як повідомили у Кримській польовій місії з прав людини, ввечері 17 квітня Леоніда Кузьміна зупинив його колишній учень. В той час молодий чоловік, який стояв поруч, впізнав активіста і назвав його «бандерівцем».

«Постаравшись уникнути конфлікту, він (Кузьмін) обернувся до них спиною, але його вдарили пляшкою по голові. Потім нападники кілька разів штовхнули його і ретирувалися. У травмпункті Кузьміну діагностували струс головного мозку»,— повідомили правозахисники.

За словами друзів Кузьміна, лікарям довелося зашивати пробиту пляшкою голову.

Нагадаємо, у березні 2015р. активісти Леонід Кузьмін, Вельдар Шукурджієв і Олександр Кравченко були затримані після мітингу у Сімферополі за використання української символіки на заході, присвяченому дню народження Шевченка. Суд призначив їм громадські роботи на 48 годин. Окрім того, Кузьміна змусили залишити роботу вчителя історії в одній із сімферопольських шкіл.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!