Росія реалізувала в Одесі частину плану з розколу України — Порошенко

Кандидат у президенти Петро Порошенко переконаний, що одеська трагедія є частиною плану Російської Федерації та російських спецслужб із дестабілізації ситуації в Україні та її розколу.

Про це він заявив у суботу за результатами поїздки в Одесу, коментуючи трагічні події 2 травня, повідомляє прес-служба політика.

"Смерть людей лежить на совісті закордонних ляльководів, які протягом кількох місяців режисують, спонсорують та інсценують псевдосепаратистські рухи, атакують і тероризують справжніх патріотів Одеси та патріотів України в інших регіонах", - наголосив Порошенко.

Він поклав відповідальність за сутички також на "внутрішніх співспонсорів сепаратистського проекту з кола представників колишнього режиму, які, загортаючись у російські прапори, прагнуть уникнути відповідальності за контрабанду, хабарництво та інші злочини попередніх років".

Порошенко підкреслив, що їхні імена має назвати слідство.

Він вважає, що до численних жертв у Одесі призвела саме неналежна робота місцевої влади, СБУ та міліції, оскільки одесити мусили боронити себе від екстремістів власними силами. На жаль, зазначив кандидат у президенти, правоохоронці, які мають забезпечувати безпеку громадян, свою роботу провалили і мають понести відповідальність.

Порошенко закликав усіх учасників так званих сепаратистських акцій скласти зброю, звільнити незаконно захоплені приміщення, згорнути прапори донецьких та луганських "республік" та повернутися до мирного життя.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!