Путін намагається втягнути США у «справу Савченко» — адвокат

Адвокат Надії Савченко Марк Фейгін вважає, що Путін хоче на більш високому рівні — у женевському форматі — вирішувати питання про українську льотчицю. І поки США не включаться у переговори, вирішення ситуації не буде.

Про це він сказав в ефірі «5 каналу», передає кореспондент Укрінформу.

«Гра йде навколо того, щоб перейти від нормандського формату до женевського, в якому США беруть участь… А інтерес Путіна визначений до переходу саме до вищого формату — за участю США, проти чого США, звичайно, чинить опір, особливого бажання не маючи вплутуватися у ці переговори. Але, неодмінно, Савченко як окреме, дуже важливе питання не може вирішитися, виходячи з цієї логіки, окремо — щоб Савченко якимсь чином відпустили і без всяких додаткових умов, а тільки з підстав того, що вона невинна, що звичайно, по-моєму, для усіх сторін»,— зазначив Фейгін.

Адвокат переконаний, що «це дійсно політичні торги, і торги масштабніші».

«Тому поки ті ж Сполучені Штати не включаться у переговори про її звільнення,— імовірно, у рамках тільки цього питання або ж ще якихось, які з цим питанням повʼязані,— те навряд чи варто чекати швидкого дозволу цієї ситуації, і того, що сам Путін дасть все-таки вказівки про те, що пора вже відпускати і вистачить цей спектакль продовжувати»,— сказав Фейгін.

При цьому він зазначив, що допускає можливість таких переговорів за участю США.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!