Глави МЗС G7 прибули до німецького Любека

Міністри закордонних справ країн «великої сімки» прибули до німецького Любека (федеральна земля Шлезвіг-Гольштейн), де у вівторок, 14 квітня у другій половині дня офіційно відкривається дводенна зустріч, покликана підготувати саміт G7, який відбудеться влітку у Баварії в рамках головування ФРН у групі найбільш примислово розвинених країн.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу у ФРН.

Глава МЗС Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр приймає в гостях колег з Франції — Лорана Фабіуса, Великобританії — Філіппа Хаммонда, Італії — Паоло Джентілоні, Японії — Фуміо Кишиду, Канади — Роберта Ніколсона і США — Джона Керрі, а також верховного представника ЄС у закордонних справах Федеріку Могеріні.

Господарі зустрічі зазначають, що вона проходить у дуже неспокійний час, коли в світі відбувається так багато криз. На першому місці зараз конфлікт в Україні, занепокоєння у дипломатів провідних промислових країн викликає також ситуація на Близькому Сході, дії «Ісламської держави» та інші виклики. Про всі ці проблеми міністри говоритимуть, здебільшого, в середу.

На вівторок намічено прийом у ратуші, спільна вечеря і зустріч Штайнмаєра і Могеріні з молоддю в рамках програми G7 Warm Up.

Безпеку зустрічі забезпечують майже 3,5 тис. поліцейських, які готові запобігти небажаним інцидентам у звʼязку з очікуваними акціями протестів антиглобалізму.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!