П.Порошенко найближчим часом подасть до ВР законопроект про Національну поліцію

Президент має намір найближчим часом подати до Верховної Ради законопроект про Національну поліцію. Про це Глава держави повідомив після презентації Державної програми реформування органів внутрішніх справ в Одеському державному університеті внутрішніх справ, передає прес-службу Глави держави.

“Це буде не просто перетворення міліції на поліцію, це буде інше обличчя правоохоронних органів”, — наголосив Глава держави.

Президент зазначив, що реформа патрульної служби, яку представила присутнім Перший заступник Міністра внутрішніх справ Ека Згуладзе, — це лише перший крок у реформуванні всієї системи правоохоронних органів. Глава держави позитивно оцінив грузинський досвід реформ і перші результати роботи в Україні пані Згуладзе та висловив сподівання, що їй вдасться втілити заплановане у життя.

“Ми хочемо, щоб так було і у нас”, — наголосив Петро Порошенко.

Президент закликав присутніх у залі студентів та випускників вишу активно вступати до лав патрульних нової служби. За словами Глави держави, у третій декаді серпня нові патрульні розпочнуть роботу в Одесі, Львові, Харкові.

Президент зазначив, що у рамках реформи передбачається не лише запровадити новий рівень вимог до якості роботи, але й поліпшити матеріально-технічне забезпечення, а також матеріальне забезпечення службовців. Заробітна плата патрульних має зрости до 8-10 тисяч гривень.

Ека Згуладзе поінформувала про основні аспекти реформи. Перший заступник Міністра особливо наголосила, що девізом нових патрульних стануть слова “Служити і захищати”.

“Служити — це нова філософія. Наш народ довго прислужував владі. Прийшов час це змінювати”, — сказала вона. В Одесі навчання патрульних розпочнеться 20 квітня. В Києві нові патрульні вже навчаються та почнуть працювати з 15 червня.

Президент оглянув автомобілі, які буде використовувати нова патрульна служба, і проїхав за кермом одного з них від Університету внутрішніх справ до Одеського національного театру опери і балету.

На презентації та зустрічі Президента із студентами вишу також був присутній Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!