Порошенко: Якщо програє Україна — програє світ

Україна відстоює демократичні цінності у протистоянні з агресором і потребує трансатлантичної солідарності і підтримки.

На цьому наголосив Президент Петро Порошенко на зустрічі у Києві з американським сенатором Робом Портманом, повідомляє прес-служба Глави держави.

«Ми в Україні зараз відстоюємо глобальну безпеку та глобальну демократію. Якщо ми програємо цю битву — програє світова безпека», — заявив Президент.

Він зазначив, що Україна робить усе можливе для виконання Мінських домовленостей і розраховує на підтримку США у тому, щоб забезпечити їх виконання всіма сторонами.

Порошенко особливо відзначив необхідність введення на Донбас міжнародної місії з підтримання миру, а також подякував сенаторові за його особисту позицію щодо необхідності надання Україні більш активної підтримки.У свою чергу Портман наголосив на тому, що Америка має бути поруч з Україною. Він зазначив, що на нього справили почуття зміни, які відбулися в країні за останній рік, але за цей період значно зросли й загрози її безпеці.

Портман виступає за те, щоб США були більше залучені у забезпечення реалізації Мінських домовленостей. За його словами, влада США мусить здійснити кроки не лише у запровадженні програм тренувань для військових, а й у підвищенні обороноспроможності української армії.

Сенатор також відзначив важливість подальшої фінансової підтримки реформ в Україні.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!