Комітет з правосуддя рекомендував ВР дозволити арешт судді, яка судила євромайданців

Комітет з питань правової політики та правосуддя рекомендував Верховній Раді дати згоду на арешт судді, яка судила учасників Євромайдану. Про це заявив народний депутат з фракції “Блоку Петра Порошенка” Олександр Черненко.

“Комітет прийняв рішення, щоб дати дозвіл на затримання і арешт (взяття під варту) судді Солом’янського районного суду м.Києва Світлани Кушнір. Суддя, яка судила активістів Майдану, зокрема було декілька неправосудних вироків щодо затримання людей, які перевозили шини. Депутати Комітету рекомендували Верховній раді зняти недоторканість з судді і завтра це питання розглядатиметься на сесії. Тобто це — продовження зняття недоторканості з суддів, процес очищення влади”, — наголосив депутат.

Крім того, Олександр Черненко розповів, що на Комітеті з питань правової політики та правосуддя було підтримано законопроект « Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки» № 2558.

Нагадаємо, 7 квітня ТСК направила до Вищої ради юстиції матеріали на звільнення стосовно ще 3 суддів столиці за порушення присяги.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!