Соболєв звинувачує Льовочкіна у спробах зриву люстрації

Народний депутат Єгор Соболєв звинуватив нардепа Сергія Льовочкіна та його оточення у намаганнях зриву люстрації в Україні.

Про це він розповів в ефірі телеканалу новин «24».

«Першою надією Льовочкіна і компанії, яка не втекла, а залишилася тут, була Венеціанська комісія. І Юлія Льовочкіна, використовуючи статус українського парламентаря, ініціювала розгляд ВК закони про очищення влади. А пояснював ВК який цей закон — Сергій Ківалов»,— зазначив Соболєв.

За словами нардепа, перші висновки Венеціанської комісії могли бути жахливими.

«Як тільки ми почали говорити з ВК, пояснювати, що люстрація не стосується безневинних чиновників — вона відклала будь-які негативні оцінки і сказала „давайте разом обговоримо цей закон“,— пояснив Соболєв.

»Тепер має бути закон, що і народні депутати, і кандидати в президенти теж проходять люстрації на перевірку. Ми це почали обговорювати з ВК і вони сказали, що «добре, ми в червні приймемо остаточне рішення».

Коли ця банда на чолі з Льовочкіним зрозуміла, що їхній бій у Венеції програно, вони швидко скликали КСУ, де більшість людей ще Януковича. Наступного тижня він розгляне закон про люстрацію. Оце реальна загроза",— додав він.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!