Депутатів зацікавили паливні закупівлі Міноборони

Секретар Комітету з питань національної безпеки та оборони Іван Вінник звернувся до правоохоронних органів з проханням провести розслідування закупівлі Міністерством оборони 30 тисяч тон дизельного пального.

Про це повідомляє прес-служба «Блоку Петра Порошенка».

«Про закупівлю Міністерством оборони 30 тис тон дизельного пального члени парламентського Комітету з питань національної безпеки і оборони дізналися 17 березня з „Вісника державних закупівель“. Ми звернули увагу на те, що закупівля проводилася не за конкурсною процедурою, а за переговорною. Це означає, що департамент закупівель Міноборони самостійно визначав потенційних постачальників палива», — заявив нардеп.

За його словам, коли вивчилися контракти, які були укладені з Мозирським нафтопереробним заводом (республіка Білорусь), з’ясувалося, що стандартне зимове дизельне пальне було куплене по 25 980 грн/т з ПДВ: «Це на 1,92 копійки/літр дорожче, чим на будь-якій заправці».

Вінник зауважив, що після вивчення питання ціноутворення на Мозирському НПЗ, кошторису розмитнення і доставки пального в Україну, виявилося, що звичайна закупівля на Мозирському НПЗ має бути на 5-6 тисяч грн/т дешевша.

«Комітет вже звернувся до правоохоронних органів з проханням з’ясувати: чи ціну закупівлі було завищено навмисне, чи це була службова недбалість. Як профільний комітет парламенту, ми зробимо все необхідне, для того, щоб ця оборудка не нанесла втрат державному бюджету», — запевнив Вінник.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!