Біля Широкиногобойовики обстріляли патруль ОБСЄ

Бойовики «ДНР» у вівторок відкрили попереджувальний вогонь по патрулю Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні на саморобному КПП на північ від Широкиного.

Про це йдеться у спеціальному звіті місії з приводу інциденту, інформує прес-служба СММ

«7 квітня під час подорожі на схід трасою E58 у напрямку КПП „Донецької народної республіки“ („ДНР“) у Широкиному (20 км на схід від Маріуполя, 99 км на південь від Донецька), СММ зупинили на саморобному пості „ДНР“, розташованім на північній околиці Широкиного (підконтрольний „ДНР“). Коли СММ пішки наблизилася до КПП, по одному з членів патруля відразу відкрили попереджувальний вогонь з великокаліберного кулемета справа та напівавтоматичної гвинтівки зліва",— йдеться у звіті.

Попри це, спостерігачі продовжили розмова з одним з бойовиків „ДНР“, який сидів у окопі, щоб домовитися про перетин КПП. Після розмови та обшуку транспорту місії бойовики пропустили членів СММ.

Під час цього інциденту, спостерігачі СММ також зафіксували як дві машини на високій швидкості вʼїхали у Широкине та чотири машини виїхали з цього населеного пункту.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!