ВР виділила недостатню суму для погашення боргів перед шахтарями - М.Волинець

Голова Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець в ефірі ТРК «Україна» заявив, що сума, яку виділила Верховна Рада для погашення боргів по зарплаті шахтарям — недостатня.

“За минулий рік шахтарям з державних шахт винні 81 млн. грн. за січень і лютий — 365 млн. Грн. Але вже необхідно платити зарплату за березень. Таким чином, загальна заборгованість зараз становить близько 900 млн. грн. Коли шахтарі чують, що боргів немає — вони дуже сильно обурюються. Тому, що профільний міністр повинен знати реальну картину і розуміти, які потрібно вжити заходів для того, щоб стабілізувати ситуацію. Цього немає. Тому, звичайно, у шахтарів дуже великі претензії до міністра”,— сказав він.

Нагадаємо, Верховна Рада виділила 400 млн гривень на погашення заборгованості з заробітних плат перед шахтарями. За відповідний законопроект проголосували 252 народних депутати. Вказаним законопроектом передбачається скоротити на 400 млн гривень видатки за програмою реструктуризації вугільної та торфодобувної галузі та спрямувати ці кошти на часткове покриття витрат із собівартості продукції.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!