Повноваження на звільнення заручників мають три особи: Грицак, Тандіт і Медведчук

Повноваження на переговори з бойовиками про звільнення заручників з українського боку мають три особи: перший благодійник голови СБУ, керівник Антитерористичного центру при СБУ Василь Грицак, голова Міжвідомчого центру з обміну полоненими Юрій Тандіт та спецпредставник з гуманітарних питань Віктор Медведчук.

Про це заявив керівник Міжвідомчого центру з обміну полоненими Юрій Тандіт в ефірі «5 каналу», передає кореспондент Укрінформу.

«Керівництво прийняло рішення про те, що є три уповноважені людини, які беруть участь у переговорах. Кожен займається своєю справою. Ми не пересікаємося… Тандіт, Грицак і Медведчук — це ті люди, які уповноважені проводити подібні процеси»,— сказав він.

Крім того, головним переговірником на міжнародному рівні є Президент Петро Порошенко.

Тандіт зазначив, що переговори ведуться не лише на рівні «ДНР» і «ЛНР», а й з так званими «польовими командирами», в руках яких є наші хлопці.

Крім того, відбувається контакт з російською стороною, яка має вплив на звільнення українських заручників. І цей контакт відбувається на «найвищому рівні», запевнив переговірник.

Керівник Міжвідомчого центру з обміну полоненими зазначив, що на сьогоднішній день вже звільнено понад 2,5 тисяч осіб. Лише після «Мінська-2» відбулося звільнення ще понад 150 осіб.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!