Для перевиборів Ради немає ні грошей, ні підстав — нардеп Рибаков

Для проведення в Україні дострокових парламентських виборів немає ні грошей, ні правових підстав.

Про це заявив голова міжфракційного депутатського обʼєднання «Антикризова група» народний депутат Ігор Рибаков.

«Перевибори Ради сьогодні провести неможливо. По-перше, у казні на це немає грошей, по-друге, ЦВК на сьогодні вже нелегітимна, по-третє, немає правових підстав для розпуску ВР»,— сказав він.

За його словами, політики, які ратують за спішний розпуск парламенту, займаються самопіаром, популізмом і обманом виборців, адже вони прекрасно розуміють, що будь-які розмови про швидке переобрання парламенту — це блеф. Та при цьому ще і «скромно умовчують» про те, що вибори-2012 обійшлися казні у більш як один мільярд гривень, підкреслює політик.

«Скільки коштуватимуть вибори зараз, коли недолік бюджету складає мільярди гривень? І звідки брати гроші, які бракує навіть на патрони для армії?» — задається питанням Рибаков.

Крім того, зазначає він, є і ще одна серйозна проблема — юридична. Адже 1 червня закінчився термін повноважень 12 з 15 членів ЦВК (включаючи голову комісії, його заступників і секретаря). «І без їх переобрання легітимність комісії буде під великим сумнівом, а усі її рішення, у тому числі і що стосуються виборів, дуже легко буде оскаржувати в судах»,— наголосив нардеп.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!