У Київській облдержадміністрації обіцяють якісні кадрові зміни

У Київській обласній державній адміністрації найближчим іноді буде проведено якісні кадрові зміни.

Про це журналістам під час прес-ланчу повідомив перший захисник голови ОДА Лев Парцхаладзе, передає кореспондент Укрінформу.

«Перше, що треба змінювати — це людей. А щоб людей замінити, нам необхідно розуміти, яка стратегія, які функції їх роботи»,— сказав Парцхаладзе.

Він наголосив, що підбором працівників для Київської облдержадміністрації мають опікуватися професіонали, аби підібрати мотивованих та націлених на результат людей. На безоплатній основі свою допомогу Київській обласній державній адміністрації наразі надають «Hudson Ukraine», «Ward Howell», «Ancor», EBIS.

Протягом місяця консультанти та експерти сформують стратегію для кожного департаменту ОДА та функції співробітників підрозділів, паралельно прописуючи чіткі й зрозумілі кваліфікаційні вимоги для кандидатів на всі вакантні посади.

Відповідаючи на запитання кореспондента Укрінформу, Парцхаладзе наголосив, що не має меті масового звільнення фахівців. Він пояснив, що людині, яка обіймає керівну посаду, дадуть шанс адаптуватися до нових вимог, але якщо вона не зможе впоратися з завданнями, її знайдуть заміну.

Перший благодійник голови Київської облдержадміністрації також наголосив, що люди, які прийдуть працювати в ОДА, мусять розуміти, що вони йдуть не на високу зарплату, а працюватимуть на перспективу, на впровадження реформ, які зроблять Київщину найпривабливішим в Україні інвестиційним регіоном.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!