Захист Савченко оскаржить відмову визнати її імунітет делегата ПАРЄ

Захист української льотчиці та народного депутата, делегата Парламентської Асамблеї Ради Європи Надії Савченко подав нову скаргу до Басманного суду Москви на відмову Слідчого комітету визнати імунітет Савченко як делегата ПАРЄ.

Про це написав у Твіттері її адвокат Микола Полозов.

«Захист Савченко подав скаргу до Басманного суду на відмову СК визнавати імунітет делегата ПАРЄ. Чекаємо призначення дати засідання»,— написав Полозов.

У свою чергу адвокат українки Ілля Новіков уточнив у Фейсбуці: https://www.facebook.com/Ilya.S.Novikov?fref=ts «Суть скарги в тому, що МЗС РФ не повинен був думати про „функціональний“ імунітет делегата ПАРЄ, а шаркнути замість цього ніжкою і вибачитися за незграбність СКР».

«Вони вже очистили попередню лінію окопів, визнавши, що Савченко дійсно повноважний делегат. МЗС явно не хочеться переходити на незручну позицію „ми знаємо, що порушуємо договір, але все одно продовжуватимемо“. Зараз вони топчуться на нічийній смузі та намагаються заплутати питання, наше завдання на цьому етапі — видавлювати їх далі»,— переконаний Новіков.

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!