У справі Савченко призначили ще п"ять експертиз

Слідчий комітет РФ призначив нові експертизи у звʼязку з висунутими захистом доказами невинності.

Про це поінформував адвокат Микола Полозов, який побував у СІЗО в української льотчиці і народного депутата ВР Надії Савченко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Були у Савченко. Слідство призначило 5 нових експертиз. Фоно-, фотографічні, компʼютерно-технічну, судово-медичну, криміналістичну. Частина матеріалів для експертиз у справі Савченко була вилучена виїмкою у глави ЛНР Плотницького менш як місяць тому. Не поспішають»,— пише Полозов у Твіттері.

Были у Савченко. Следствие назначило 5 новых экспертиз. Фоно-,фото-графические, компьютерно-техническая, суд.мед, криминалистическая.

— Николай Полозов (@Moscow_advokat) 6 апреля 2015

Також він повідомляє, що Надія дякує всім за підтримку. Вона почувається задовільно, оскільки копить сили для майбутніх судів.

Також адвокат Марк Фейгін у Твіттері https://twitter.com/mark_feygin закоикав прихильників звільнення Надії Савченко у всьому світі готуватися до масштабної акції протесту 11 травня. Це і день народження Надії, і початок діючого на сьогоднішній день терміну закінчення її арешту (13 травня).

Мы призываем выйти по всему миру сторонников освобождения Надежды Савченко 11 мая и заодно поздравить самую известную политзаключённую в РФ

— Mark Feygin (@mark_feygin) 6 апреля 2015

Підписка на новини

Щоденні новини Time-UA.com на Вашу поштову скриньку. Отримуйте на свій E-mail останні новини за добу!